Byt 3+1 v Brně v Novém Lískovci na ulici Oblá

„Člověk je doma tam, kde si pověsí klobouk.“ 

Jan Werich

Dnes vám nabízíme ve výhradním zastoupení byt 3+1 v Brně v Novém Lískovci na ulici Oblá. V současné době je zažádáno o převod do vlastnictví osobního. Anuita byla již zplacena. Byt se nachází v udržovaném bytovém domě, který prošel kompletní revitalizací. Bytový dům má nový výtah a je zabezpečen kamerovým systémem. Parkování je možné zdarma přímo u bytového domu.

K bytu patří prostorná komora na patře a sklepní kóje v přízemí, což zabezpečuje nadstandardní množství úložných prostor.
Do bytu vejdeme úplně novými bezpečnostními dveřmi. Na většině stěn byly v letošním roce provedeny stěrky. Položená nová dlažba v chodbě, v šatně a na předsazené lodžii. V obytných místnostech je plovoucí podlaha. Dále byly instalovány nové vypínače, zásuvkysvětla. Většina těchto komponentů je stále v záruce.
Pokoje jsou neprůchozí, zabezpečují tak dostatek soukromí. Obývací pokoj má plochu bezmála 16m2 a je přístupný jak z chodby tak z kuchyně.
Pokoj, který je v současnosti používán jako ložnice poskytuje dostatek prostoru i soukromí s plochou krásných 12m2.
Z třetího pokoje, který je velký 16m2 je přístup na zasklenou předsazenou lodžii s plochou 4,5m2. Je dostatečně velká na kytky, posezení a další relaxační aktivity s výhledem do zeleně a na dětské hřiště.
V kuchyni je atypická kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči. Její plocha (12 m2) je dostatečná na to, aby se do ní vlezl i stůl pro 4 osoby. Na podlaze kuchyně je položena gumolitová podlaha, která je zárukou rovinnosti podlahy.
Koupelna se sprchovým koutem je taktéž po krásné rekonstrukci. Obklady jsou laděny do světlých tónů a zvolené doplňky jsou velmi vkusné. Velikost koupelny je 2,5 m2. WC je samostatné a nově nainstalované.

 

Více najdete ve fotogalerii. 

Vzhledem k velkému zájmu jsme po dohodě s majiteli zvolili způsob prodeje v aukci. Jedná se v podstatě o elektronické podání nabídky, za kterou by bylo příjemné pro vás byt koupit. Při tomto způsobu prodeje mají všichni zájemci stejnou možnost byt koupit a nezáleží na pořadí prohlídek. Což je určitá výhoda pro zájemce a samozřejmě je tu výhoda i pro prodávajícího. 

Každý ze zájemců bude mít možnost vložit svoji nabídku na formuláři „Závazná nabídka Brno“ do

 

systému, který bude zpřístupněn od 17.11.2021 do 20.11.2021. 
 Vyhodnocení nabídek proběhne s majiteli nemovitosti 23.11.2021.

 

Bc. Petr Motyčka

Zavolejte 778 749 567, napište petr.motycka@re-max.cz a můžeme se pobavit o všem kolem realit a nejen kolem nich.