RD Dům v Úvalech u Valtic spolu se sousedním pozemkem.

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Úvaly u Valtic. Obec Úvaly je místní součástí Valtic, od kterých jsou vzdáleny 4 kilometry. Do obce se vrací život. Většina domů prochází rekonstrukcí a dochází i k výstavbě nových objektů a rekreačních zařízení pro cestovní ruch. I to by mohla být jedna z možností jak nabízený rodinný dům využít. Nově je současně nabízen i sousední pozemek o velikosti 650m2.

V domě je před dokončením kompletní rekonstrukce. Je zrekonstruovaná elektřina, voda, ústřední topení, okna, obytné místnosti, stejně tak kuchyň, koupelna a wc, které je samostatné, všechna okna jsou plastová. K rekonstrukci tedy zůstává obal domu (zateplení) a úprava dvorní části. Součástí domu je i garáž s montážní jámou. 

Do domu se vchází přes chodbu, ze které první dveře vedou do kuchyně spojené s jídelnou o rozloze 18m2. Dále pak jsou dveře do koupelny s rohovou vanou, bojlerem určeným pro ohřev TUV. Světlo v koupelně zajišťuje okno do dvorní části domu. Vedle dveří do koupelny jsou dveře na wc, které je v domě samostatné. 

Naproti dveří do koupelny jsou dveře do první obytné místnosti o rozloze 20m2, ze které je vstup do další obytné místnosti o rozloze 16m2. Vzhledem k tomu, že do této místnosti vedou ještě jedny dveře přímo z chodby, dá se jednoduchou úpravou první obytná místnost udělat neprůchozí. 

Do třetí obytné místnosti (23m2) se dostaneme po šesti schodech. U této místnosti se nachází malá kuchyňka.

Po schodech dolů se dostaneme k místnosti (20m2) k čemu ji využijete je jenom na vás. Zároveň je zde i vstup do dvorní části. 

 

Po dalších pár schodech sestoupíme do sklepa, který je pod celým domem a skládá se ze čtyř místností. V jedné z nich jsou kotle na tuhá paliva. Ten modernější zajišťuje vytápění celého domu.

Dům je napojen na vodovod, jako alternativní zdroj vody lze použít vlastní studnu. Odpady jsou svedeny do septiku.

Dům má velký potenciál jak pro rodinné bydlení tak pro rekreační využití ať již komerční nebo soukromé.

 

Jak já říkám “prostě je potřeba ho vidět” domluvte si termín prohlídky. 

Rád vám vše ukážu a zodpovím vaše případné dotazy.

V případě více zájemců o koupi bude kupující vybrán na základě parametrů zvolených prodávajícím.

Rád bych vám zde ještě shrnul pár věcí:

CENA ZA DŮM A SOUSEDNÍ POZEMEK JE 

4 029 900 Kč včetně všech poplatků

Bc. Petr Motyčka

Zavolejte 778 749 567, napište petr.motycka@re-max.cz a můžeme se pobavit o všem kolem realit a nejen kolem nich.