Komerční prostor Prušánky

“Soustřeďte se na to, kam chcete jít, nikoli na to, čeho se bojíte.”

Tony Robbins

Dnes vám nabízíme prodej komerčního objektu. V čem tkví kouzlo této nabídky? Objekt můžete využít vícero způsoby. V současnosti slouží jako čerpací stanice s pneuservisem, nebo chcete-li, jako pneuservis s čerpací stanicí. Velikost prodejny v přízemí je 107 m2. Autodílna disponuje bezmála 130 m2 a jsou v ní dva zvedáky. Dále je v přízemí zázemí jako šatna, wc, koupelna a abych nezapomněl i nezbytný sklad olejů 6m2. Podrobnosti najdete v přiloženém půdorysu přízemí. 

Co se týká prvního patra je celé uzpůsobené jako skladovací prostory o ploše přibližně 269 m2. Velkou devízou skladu je to, že do něj vjedete i dodávkou vraty z dvorního traktu. Další možností jak do skladu přemístit materiál na uložení, je malý výtah přímo z autodílny. (Prostě sundám zákazníkovi letní kola dám je na vozík a výtahem vyvezu do skladu kde je uložím.) U budovy jsou dvouplášťové zapuštěné zásobní nádrže na pohonné hmoty. Celková plocha zastavěné plochy a nádvoří je 386 m2. K objektu patří pozemek 580 m2 vedených na katastru jako zahrada a ještě další tři pozemky. Stojany na výdej PHM jsou umístněné pod střechou. Nově jsou vybaveny možností automatického výdeje bez nutnosti obsluhy. Stáčení PHM probíhá ve dvorním traktu.

!!! Čerpací stanice i pneuservis jsou stále v provozu a mají svoji klientelu !!! 

Hodně vám napoví fotky ve fotogalerii případně video. Podrobnosti vám rád sdělím osobně, na prohlídce daného objektu. Pro domluvení prohlídky stačí zavolat popřípadě napsat email.

Rád bych vám zde ještě shrnul pár věcí:

Bc. Petr Motyčka

Zavolejte 778 749 567, napište petr.motycka@re-max.cz a můžeme se pobavit o všem kolem realit a nejen kolem nich.