Zděná chata se zahradou v nejžádanější lokalitě Hodonína

„Pokud máte zahradu a knihovnu, máte vše, co potřebujete.“ 

Marcus Tullius Cicero

 

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím zděnou chatu na udržované zahradě o velikosti 802m2 v lokalitě za hřbitovem v Hodoníně.

K zahradě je příjezd po zpevněné cestě a je celá uzavřená drátěným plotem. Chatu najdete v její zadní části, což zabezpečuje naprosté soukromí. 

Samotná chata se skládá z přízemí ( zde je jedna obytná místnost spojená s kuchyňskou linkou, dále pak sprcha, splachovací WC, schody do podkroví a do sklepa). 

V podkroví je druhá obytná místnost (cca 18m2) s balkonem. Do obou místností lze umístit topidlo na tuhá paliva (vstup do komína). 

U chaty je venkovní gril.Do chaty je přivedena voda z vlastní studny, která je ohřívána el. bojlerem umístěným v koupelně. Elektřina 220/380V a odpad ze sprchy, umyvadla, dřezu a WC je odváděn do podzemní jímky na kraji zahrady u příjezdové cesty.

 

Na zahradě jsou vysázeny ovocné stromy různých druhů a stáří. Bonusem je rozvod vody po celé zahradě což oceníte při zalévání. Více najdete ve fotogalerii.

Chcete trávit volný čas na zahradě, kde máte dostatečné soukromí, pak neváhejte a neztrácejte čas otázkou „A můžu ji vidět?“, ale zavolejte nebo napište a domluvte si termín vaší prohlídky.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených parametrů.

Rád bych vám zde ještě shrnul pár věcí:

Bc. Petr Motyčka

Zavolejte 778 749 567, napište petr.motycka@re-max.cz a můžeme se pobavit o všem kolem realit a nejen kolem nich.